Biuletyn Informacji Publicznej Redakcja serwisu - Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Szkoła Główna Służby Pożarniczej
Ostatnia aktualizacja strony: 14.12.2017, 13:01

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Klaudia Madej
kmadej@sgsp.edu.pl
tel. : (22) 56 17 522
Ewa Grodek
egrodek@sgsp.edu.pl
Agata Gołębiowska
zam@sgsp.edu.pl
Grzegorz Hermanowicz
grzegorz.hermanowicz@sgsp.edu.pl
Katarzyna Mojska
kadry@sgsp.edu.pl
tel. :22 56 17 798
Marcin Pokojski
m.pokojski@sgsp.edu.pl
Ewa Juchimowicz
ejuchimowicz@sgsp.edu.pl
tel. :22 56 17 514
Karolina Cebula
kcebula@sgsp.edu.pl
Magdalena Gikiewicz
asystent
mgikiewicz@sgsp.edu.pl
Tomasz Koszałkowski
administrator
tkoszalkowski@sgsp.edu.pl
tel. :22-5617776
Marta Gebauer
mgebauer@sgsp.edu.pl
Patrycja Strzyga
pstrzyga@sgsp.edu.pl
Łukasz Zubek
lzubek@sgsp.edu.pl
Grzegorz Orłowski
administrator
gorlowski@sgsp.edu.pl
tel. :22 5617566
Michał Chludziński
administrator
mchludzinski@sgsp.edu.pl
tel. :22 5617 776
Aleksandra Chlewicka
achlewicka@sgsp.edu.pl
tel. :22 5617 694
Katarzynia Bełdyga
sekreterka
kbeldyga@sgsp.edu.pl
tel. :553
Piotr Kolmann
pkolmann@sgsp.edu.pl
Wróbel Rafał
rwrobel@sgsp.edu.pl
tel. :501
Wdowiak Tomasz
twdowiak@sgsp.edu.pl
Jakub Binio
kierownik rektoratu
jbinio@sgsp.edu.pl
tel. :701

©2002-2017 Szkoła Główna Służby Pożarniczej. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL